• Nowy
KABURA DO BRONI KRUTKIEJ GLOCK 17/19 UMAREX

KABURA DO BRONI KRUTKIEJ GLOCK 17/19 UMAREX

134,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 134,00 zł z dnia 12.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 134,00 zł

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

DANE TECHNICZNE:

Blokada: tak

Na stronę: prawą

Sposób przenoszenia: zewnętrzna

Typ kabury: na pas

Kolor: czarny

Typ materiału: tworzywo sztuczne - żelowe

Długość całkowita [mm]: 138

Masa [g]: 165

Producent: Umarex, Niemcy

Kabura Umarex do Walther PPQ

Umarex do Walther PPQ to uniwersalna kabura przeznaczona do wszystkich modeli pistoletów Walther PPQ, w tym broni palnej, hukowej, replik ASG oraz wiatrówek. Wyposażona jest w szeroką płetwę mocowaną na pasie o maksymalnej szerokości 55 mm, co zapewnia bliskie przyleganie do ciała i dyskretne przenoszenie. Płetwa ma płynną regulację kąta nachylenia w zakresie 360°, umożliwiając dostosowanie do indywidualnych preferencji użytkownika.

Wytrzymała kabura Umarex do Walther PPQ

Kabura wykonana jest z tworzywa sztucznego o dużej gęstości, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, działanie olejów, rozpuszczalników oraz wysoką temperaturę. Posiada skuteczny mechanizm blokujący na zewnętrznej ściance, który zapobiega wypadnięciu broni podczas przenoszenia.

Odpowiednio zabezpieczona broń

Mechanizm blokady zabezpiecza broń przed nieautoryzowanym dostępem. Aby wyciągnąć broń z kabury, konieczne jest odpowiednie chwycenie oraz równoczesne wciśnięcie przycisku blokady. Ten system uniemożliwia dostęp do pistoletu osobom niepowołanym, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Regulowana płetwa zwiększa komfort noszenia i szybkość dobycia broni.

2 szt.

Brak recenzji użytkowników.

expand_less